• بازداشت عامل قرار دادن فرص در کیک‌ها

به نقل از سایت تابناک :

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در حاشیه نشست ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در جمع خبرنگاران افزود: موضوع کیک های حاوی قرص ها حتی به شورای امنیت ارجاع و در آنجا بررسی شد.

وی اضافه کرد: برخی افراد در داخل کشور پس از تولید کیک درون آن قرص می گذاشتند و از آن فیلم می گرفتند. بسیاری هم این کار را برای سرگرمی انجام می دادند که تعدادی از آنان بازداشت شده اند.

وزیر کشور با بیان اینکه در نشست امروز ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی موضوع شیر های مصرفی با حضور مسئولان وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: متاسفانه در صدا و سیما مصاحبه ای انجام شد که نه مجری تخصص لازم را داشت و نه کارشناس مراعات کرده بود؛ بنابراین در این نشست از وزارت بهداشت و صنعت و کارشناسان درخواست کردیم تا حضور یابند و نسبت به مصرف شیر ها به مردم اطمینان خاطر دهند. کارشناسان اطمینان لازم دادند که هیچ نگرانی در شیر های مصرفی وجود ندارد.

رحمانی فضلی تصریح کرد: این نوع بیان مطالب به صورت غیرکارشناسی و غیرمراعات زمانی اصلا درست نیست و شبیه همان موردی است که درباره کیک ها اخیرا شاهد بودیم.

رییس شورای امنیت کشور خاطرنشان کرد: طرح این مسائل در فضای مجازی باور مردم را دچار مشکل می کند درحالی که در بحث لبنیات صادرات هم داریم؛ از این رو تصمیم گیری شد مراقبت ها و مراعات لازم انجام شود، چون چنین اقدامی می تواند آثاری بر فضای کشور داشته باشد.

وزیر کشور با بیان اینکه صد درصد مصوبات نشست قبلی انجام شده است، درباره کالا های مصرفی و قیمت آن ها گفت: میانگین قیمت کالا های درصدر، کاهشی بود و قیمت ۱۰ درصد کالا ها بین یک تا ۲ درصد افزایش داشت.

وی افزود: در بحث واردات کالا های اساسی هم با توجه به پایان سال، بازار باید مراقبت های لازم را داشته باشد، بنابراین ۱۷ میلیون تن واردات در ۱۳ کالای اساسی را داشتیم منابع ارزی لازم به این موضوع تخصیص داده شد، واردات قبلا ۱۵ تن بود.

رحمانی فضلی اضافه کرد: در بحث کشت گندم هم برنامه ریزی برای ۶ میلیون هکتار بود که طبق گزارش های ارائه شده همین میزان انجام شد.

وی موضوع دیگر بررسی شده در این نشست را بحث گردشگری و فضای ایجاد شده در این حوزه عنوان و تصریح کرد: استانداران مسئول شدند این موضوع را در استان ها پیگیری کنند تا نگرانی جامعه هتل داران و افراد مرتبط با صنعت گردشگری رفع شود.

همچنین مشاهده کنید
ظریف: کرونا حقیقت تحریم‌های ظالمانه را آشکار کرد
جهانگیری: وضع کالا‌های اساسی بسیار مطلوبی است
کدخدایی: شورای نگهبان ۸۰ ایراد به لایحه بودجه گرفت/ بودجه ۹۹ امروز نهایی می‌شود/ مجلس یازدهم نصاب لازم را دارد/ حقوق کم‌درآمد‌ها ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش می‌یابد
دستور روحانی برای تعطیلی موقت برخی مراکز
رئیس‌جمهور: تهران را با لندن، پاریس و برلین مقایسه کنید!/ در سخت‌ترین شرایط تحریمی، بزرگترین طرح‌ها را افتتاح کردیم/ مردم امسال از فاجعه، حماسه آفریدند
کدخدایی: شورای نگهبان ۸۰ ایراد به لایحه بودجه گرفت/ بودجه ۹۹ امروز نهایی می‌شود/ مجلس یازدهم نصاب لازم را دارد/ حقوق کم‌درآمدها 50 تا 80 درصد افزایش می‌یابد
کدام محکومان جرایم‌امنیتی مشمول‌عفو قرارگرفتند؟
کارشکنی کرونایی عربستان و برخی کشورهای عربی
کدخدایی: شورای نگهبان ۸۰ ایراد به لایحه بودجه گرفت/ بودجه ۹۹ امروز نهایی می‌شود/ مجلس یازدهم نصاب لازم را دارد
رئیس‌جمهور: تهران را با لندن، پاریس و برلین مقایسه کنید!/ در سخت‌ترین شرایط تحریمی بزرگترین طرح‌ها را افتتاح کردیم/ مردم امسال از فاجعه، حماسه آفریدند
واکنش شمخانی به اتهامات پمپئو علیه ایران درباره کرونا
واکنش وزیر خارجه انگلیس به مرخصی نازنین زاغری
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.