• درآمد‌های طرح ترافیک برای نوسازی حمل و نقل عمومی واریز نشده است

به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران :

درآمد های طرح ترافیک برای نوسازی حمل و نقل عمومی واریز نشده است

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران صبح امروز در یکصد و نودمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای کاهش آلودگی هوا و توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و تبدیل و جایگزینی موتورسیکلت های کاربراتوری به انژکتوری و سایر طرح های مرتبط با کاهش آلاینده های زیست محیطی گفت: بر این اساس مقرر شده بود به منظور تأمین منابع این امر ۴۰ درصد از درآمد های عوارض تردد خودرو ها در محدوده های مرکزی شهر تهران به ردیف اعتباری کمک فنی و اعتباری پرداخت مابه التفاوت تسهیلات بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص یابد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: متأسفانه از ابتدای سال تاکنون با وجود پیش بینی اعتبار ۲۳۳ میلیارد تومانی برای این ردیف صرفاً عملکرد ۴۰ میلیارد تومانی در این ردیف را شاهد هستیم.

او خاطرنشان کرد: به شهردار تهران تذکر می دهم مطابق تبصره ۱۸ بودجه مصوب سال ۹۸ و حکم قانونی مندرج در مصوبه برنامه سوم توسعه تهران نسبت به پرداخت منابع موصوف تا سقف ۴۰ درصد وصولی عوارض تردد خودرو در محدوده های مرکزی تهران اقدام و مراحل نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به خصوص تاکسی های درون شهری که فعلاً به لحاظ عدم اجرای مصوبات نتوانسته اند بیشتر از ۹۰۰ مورد نوسازی کنند، اجرایی شود.

همچنین مشاهده کنید
هشدار رهبر انقلاب درباره یک خطر بزرگ
در هواپیمای ایرانی چه شخصیتی حضور داشته است؟
نگاه عباس عبدی به وعده ترامپ برای تولید واکسن کرونا
انتشار جمله‌ای از سردار سلیمانی پس از تهدید هواپیما
روایت یک مسافر ازجنگنده‌ای که کودکان را به سقف کوبید
ماجرای سیگار کشیدن ولایتی در سازمان ملل
واکنش کدخدایی به مزاحمت جنگنده های آمریکایی
ترامپ: بایدن تست هوش بدهد
واکنش محسن رضایی به تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی
روایت قالیباف از پیگیری حادثه هواپیمای ماهان
اگر هواپیمای ایرانی در آسمان سوریه سقوط می‌کرد! ‏/انگیزه‌های آمریکا در تعرض به هواپیمای ایرانی چه می‌تواند باشد؟ /جایگاه ایران در پلتفرم جدید حزب دموکرات آمریکا
پایان شایعات درباره دستگیری مقام بلندپایه ارتش
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.