• لزوم احقاق شهرداری تهران از زمین‌های موقوفه‌ای

به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران :

لزوم احقاق شهرداری تهران از زمین های موقوفه ایبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در یکصد و نودمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز سه شنبه (۲۴ دی ماه) برگزار شد، گفت: موقوفی بودن زمین های منطقه ۱۹ یکی از اصلی ترین مشکلات شهرداری تهران است که نتوانست در سال های گذشته سهم خود را از این املاک بگیرد و خوشبختانه در ماه های اخیر شهرداری تهران به این موضوع ورود کرده و خواست بنده از اعضای شورا این است که از ورود شهرداری به این موضوع حمایت کنند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تصریح کرد: بوستان ولایت یک عرصه آماده است و سوال من این است که چرا شهرداری تهران و مدیریت شهری نسبت به این عرصه اقدام موثری انجام نمی دهند و بسیاری از افراد سعی در باز پس گیری تکه تکه ای آن دارند.

سالاری با تأکید بر این نکته که می توان بوستان ولایت را به محل تفرجگاهی فرا منطقه ای تبدیل کرد، گفت: متأسفانه هر معاونتی که تغییر می کند مشاور پروژه را نیز عوض می کند که این مشکل ما در مدیریت شهری است و درخواست من این است که در کمترین زمان ممکن موضوع به کمیسیون ماده ۵ وارد شود.

همچنین مشاهده کنید
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.