• تخریب کوره‌های آجرپزی به معنی از دست دادن سرمایه‌های فرهنگی است

به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران :

تخریب کوره های آجرپزی به معنی از دست دادن سرمایه های فرهنگی استبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در یکصد و نودمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز (سه شنبه ۲۴ دی ماه) برگزار شد، در تشریح نقاط قوت منطقه ۱۹ و محله نعمت آباد گفت: در منطقه ۱۹ بازار شهری بزرگی وجود دارد که بر اساس گزارش های رسیده در حال حاضر شرایط فراملی نیز پیدا کرده است که می توان به بازار میوه و تره بار مرکزی، بازار مبل و پارچه، بازار معامله خودرو، بازار لوازم دسته دوم اشاره کنم.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر این نکته که در منطقه ۱۹ زمین های زیادی در حوزه شهری وجود دارد، گفت: زمین های این حوزه به شکل پارچه پارچه آبادی است و زمینی به شکل متر به متر وجود ندارد.

مسجد جامعی با اشاره به کوره های آجرپزی گفت: کوره های آجرپزی منطقه ۱۹ سرمایه های منطقه هستند که متأسفانه شنیده شده که تعدادی از آن ها را می خواهند تخریب کنند که اگر کوره های آجرپزی تخریب شوند سرمایه و میراث فرهنگی ما از دست می رود.

وی با اشاره به ظرفیت بوستان ولایت در منطقه ۱۹، گفت: طرح بوستان ولایت رها شده و شهرداری نمی تواند از این ظرفیت بهره برداری کند و باید وضعیت بوستان ولایت تعیین و تکلیف شود.

افزود: در گزارش سال ۸۸ مشکلات ۵۶۰ خانوار منطقه ۱۹ و محله نعمت آباد بررسی شد و حال باید برای نتیجه گیری و میزان مشکلات این منطقه مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین مشاهده کنید
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.