• دانلود مستند دنیاهای کشف نشده، مکزیکو
  • مستند
Undiscovered Worlds Mexico 2019
  • زبان : انگلیسی

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

استیو بکسل در این قسمت از مستند Undiscovered Worlds Mexico 2019 تیمی از مکتشفین نخبه را با خود همراه می کند تا به ناحیه شبه جزیره مانندی در مکزیک با نام یوکاتان بروند. در این تیم رابی اشمیتر، آلدو کین و تیم فیلمبرداری به اپراتوری کیتی فراسر حضور دارند و قرار است که وسیع ترین جنگل های این شبه جزیره را به همراه غارنشینان ای منطقه اکتشاف کنند. بسیاری از مردم این منطقه از سیستم زیر آبی استفاده می کنند و مسیر فوق العاده خطرناکی را طی می کنند. در ابتدا آنها باید از طریق جنگل های سخ و خطرناک به یک اردوگاه بروند و سپس در یکی از طبقه های جنگل از یک درگاه تیره و تار عبور کنند. این منطقه از موجودات کابوس وار پر شده است و هر لحظه باید انتظار رویارویی با حیوانات عجیب الخلقه را داشته باشید.

مستند Undiscovered Worlds Mexico 2019 شما را وارد آب و هوای نادری می کند که تنها یک درصد از غارهای جهان این چنین شرایطی دارند و این یک فرصت مناسب برای بکسل است تا یک تجربه غواصی هیجان انگیز داشته باشد. این چالش بزرگی است و اما مسئله بزرگتر این است که تمامی ساکنین یوکاتان به تازگی این شبکه غارنشینی را راه اندازی کرده اند و هنوز منابع آلوده به صورت کامل از بین نرفته است. بنابراین تیم اکتشاف باید متر به متر را بررسی کند و با بررسی کامل به نسل های آینده کمک کند که دانش خود را در مورد این منطقه بیشتر کنند. تاریخ در این منطقه نوشته خواهد شد و تیم تحقیقات فشاری بیش از همه افرادی که در این جا حضور داشته اند را تحمل خواهند کرد. این منطقه با تمامی خطرات خودش بکر و زیبا است و نمی توان از زیبایی این شبیه جزیره در مکزیک چشم پوشی کرد.

تعداد قسمت ها : 2
لینکهای دانلود
همچنین مشاهده کنید
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.