• دانلود مستند سرنگتی Serengeti 2019
  • مستند
Serengeti 2019
  • زبان : انگلیسی

نام مستند: Serengeti 2019

کیفیت: ۱۰۸۰p

زیرنویس انگلیسی: دارد

مستند سرنگتی (به انگلیسی: Serengeti) در مورد منطقه ای به همین نام در آفریقا است که حیواناتی با گونه های مختلف در آن زندگی می کنند. این مستند زندگی روزانه این حیوانات را در یک مستند هیجان انگیز بررسی می کند و می توانید با گرمای سوزان این منطقه همراه شوید. سرنگتی مکانی برای حضور بزرگترین و خطرناک ترین حیواناتی است که مشخصه اصلی آفریقا هستند و از دیدن آنها لذت خواهید برد. زندگی حیوانات مختلفی را از شیر و چیتا تا کفتارها را مشاهده خواهید کرد و نزاع خونین بین آنها نیز نمایش داده می شود. این نزاع ها و جنگ های شدید معمولا در بین حیوانات وحشی آفریقا رواج داشته است و سرنگتی محلی برای این نمایش است. تلاش این حیوانات برای نجات و رشد دادن فرزندانشان واقعا دیدنی است و چنین چیزی در حیوانات اهلی و وحشی این منطقه به صورت مشترک دیده می شود. کفتارها در کمین هستند و یکی دیگر از مسائل این منطقه گروه هایی است که شیرها و دیگر حیوانات تشکیل می دهند و معمولا ورود عضو جدید موجب درگیری بین اعضا می شود.

قسمت اول: سرنوشت

یک شیر به خاطر داشتن توله ای که مربوط به گروه شان نیست، تبعید می شود. یک بابون شروع به حسادت نسبت به رهبر جدید گروه می کند و سعی در سرنگونی وی دارد. یک کفتار جوان مادرش را از دست می دهد و یک فیل باید از عهده فیل جدیدی که تازه به گروه اضافه شده است بربیاید.

قسمت دوم: نزاع

در این قسمت شیری به نام کالی را می بینیم که مجبور است با یک شیر نری که با غرور راه می رود، مقابله کند. یک چیتا و شترمرغی را خواهیم دید که هر دو سعی می کنند تا فرزند خودشان را بزرگ کنند. باکاری هم سعی می کند که زنی را پیدا کند تا برای بزرگ کردن بچه ای که نجات داده است، به کمکش بیاید.

لینکهای دانلود
همچنین مشاهده کنید
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.