• دانلود مستند بهشت حفاظت شده – Paradise Preserved S01 2019
  • مستند
Arte Paradise Preserved Series 1
  • زبان : انگلیسی

نام مستند: Arte Paradise Preserved Series 1 2019 – بهشت حفاظت شده

کیفیت: ۱۰۸۰p HDTV

تعداد قسمت ها: ۵

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

مستند Paradise Preserved داستان پنج منطقه استثنایی و فوق العاده زیبا است که نمایانگر الگوهایی جدید برای حفاظت از طبیعت هستند. هر قسمت از این مستند ما را به مناطق مهم جهان می برد و نحوه حفاظت از آنجا را به صورت تفصیلی شرح می دهد. جنگل های گوریلا در کنگو و جنگل های ابری در اکوادور محیط های بکر و بی نظیری هستند که تنوع را به جهان ما آورده اند و حال زیبایی و وجودشان مورد تهدید واقع شده است. محافظه کارانی هستند که جلوی پاکسازی جنگل ها را می گیرند و تمام تلاش خود را برای حفظ جنگل های استوایی انجام می دهند. از جنگل ها به سمت آلپ می رویم تا مراتع جذاب سوئیس را ببینیم و وضعیتشان را بررسی کنیم. کشاورزان قرن ها دام خود را به این مراتع می برند و سوار بر کوه کم کم زمینه ساز نابودی آنها می شوند. اکنون سنت های باستانی از بین رفته است و جنگل ها فرصت گسترش پیدا کرده اند.

مستند Paradise Preserved در قسمت چهارم و پنجم خودش آلمان و نروژ را مقصد خود انتخاب کرده است و جزایر اردک را می بینیم که مردم با اردک های وحشی همکاری مسالمت آمیزی را برقرار کرده اند. این همکاری منحصر به فرد پناهگاه خوبی را برای جوجه های آنها ایجاد کرده است و می توانند لانه های خود را به صورت ایمن در این جزیره برقرار کنند. از سال ۲۰۰۳ پروفسور پیتر برتولد نتایج چشمگیری از زندگی پرندگان بدست آورد و در این قسمت می بینیم که گونه منطقه زیبایی در جزیره کنستانس با کشاورزی عجین شده است و زیستگاه جدیدی را برای پرندگان ایجاد کرده است. رودخانه های گران بهایی را می بینیم که از قرن ها پیش محلی برای زندگی پرندگان بوده است و باید محافظت شود تا از بین رفتن طبیعت باعث نابودی برخی گونه های جانوری نشود

Part 1: Congo: Protecting the Gorilla Forests

Part 2: Ecuador: Hope for the Cloud Forests

Part 3: Switzerland: Saving the Alpine Meadows

Part 4: Norway: Return to the Duck Islands

Part 5: Germany: Lake Constance Saving the Bird Life

لینکهای دانلود
تصاویر
همچنین مشاهده کنید
‎خدمات ارایه شده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
1398 © تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز جامع اخبار , دانلود رایگان فیلم و سریال , موسیقی , کتاب ها می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.